1955 yılında kurulduk 68 yıllık tecrübemizle bu sektördeyiz. Amacımız grafik ve matbaacılık deneyimimizi güncel teknolojiler ile bütünleştirip geliştirerek, müşterilerimize daima kazandıran güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır. Sorumluluk ve maliyet bilinci gelişmiş, tecrübeli, eğitimli, iletişimi ve motivasyonu kuvvetli personelimizle; güncel teknolojileri takip ederek, toplam kalite felsefesi çerçevesinde kaliteyi üretmek. Kişiye özel çözümlerimizle müşteri beklentilerine tam olarak cevap vererek geniş bir sadık müşteri portföyü yaratmak. Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası süreçlerimize cevap verecek boyutta tasarlanmış özel tesis ve kaynaklarımızla ile uluslararası düzeyde örnek çalışmalara ev sahipliği yapan, sürekli gelişen bir kurum olmaktır.

  •  Uzman grafik ekibimiz ile tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyor, önceden tasarlanmış işlerinizde istediğiniz değişiklikleri yapıyoruz.
  •  Tasarımı yapılmış çalışmaları baskıya hazırlıyor ve üretimin her aşamasında teknik destek veriyoruz.
  •  Sizin için yapmış olduğumuz her işi arşivimizde saklıyor ve tekrar basım isteklerinizi eposta veya telefonla dahi alıp hızla üretiyoruz.
  •  Matbaa sektöründeki 12 yıllık deneyimimiz ve konusunda uzman personelimiz ile 7/24 çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz.
  •  Hızlı üretim, zamanında teslimat, Zaman hepimiz için değerli. Biz hızlı üretimle müşterilerimize anında cevap vermek istiyoruz. Genç ve dinamik kadromuzla iyi hizmet vermek için çabalıyoruz. Karmaşık olan baskı sürecini sizin için basitleştiriyor, çözüm odaklı çalışıyoruz..